MULTI paviljonų nuoma

Aliuminio konstrukcijų lengvai surenkami paviljonai, dengti aukštos kokybės AirTex audiniu, ypatingi tuo, kad yra praktiški ir lengvai moduliuojami įvairiomis formomis.

Būdami MULTIpaviljonų viduje jausitės lyg gamtoje, tik apsaugoti nuo kaitrios vidurvasario saulės, neprognozuojamo lietuviško lietaus, vėjo ar vakaro vėsos. Priklausomai nuo oro sąlygų paviljonai gali būti montuojami su sienomis ir langais arba be jų.

Šiuo metu MULTIpavillon moduliais galime uždengti nuo 9kv.m. iki 190kv.m. ploto.


STARflex pavėsinės

Tai išskirtinis produktas Lietuvoje - vertinantiems stilių, eleganciją ir estetiką.

Tai - akį traukiantys, žvaigždės formos paviljonai, kurie sukurs ypatingą ir įsimintiną aplinką Jūsų svečiams.

STARflex paviljonai - geriausias pasirinkimas planuojant įmonės naujo produkto pristatymą ar reklaminę akciją, įrengiant lauko kavines, barus renginių, koncertų, sporto varžybų metu.

Švenčiant gamtoje STARflex paviljonai Jus apsaugos ne tik nuo lietaus ir darganos, bet ir nuo karštos vidurvasario saulės.

STARflex paviljonai - matomi iš toli ir visada prikausto žvilgsnį.


Tuoktuvių kupolas

Mūsų siūlomi tuoktuvių paviljonai- koplytėlės Jums leis amžiną priesaiką savo mylimiesiems ištarti visur, kur Jūs panorėsite – ant jūros kranto, miško pušų apsuptyje, seno dvaro kiemelyje, o gal ant aukščiausio Vilniaus dangoraižio stogo...

Tuoktuvių paviljonas –koplytėlė yra to paties dizaino kaip ir šventiniai Multipaviljonai, todėl planuojant tuoktuvių ceremoniją ir šventę lauke, Jūs turite puikią galimybę tobulai suderinti estetinį šventės vaizdą.